Протипожежна безпека

Протипожежна безпека

Читати далі...

Протипожежна безпека

Протипожежна безпека

Читати далі...

Як вберегти житло від пожеж

 Як вберегти житло від пожеж

Читати далі...

Увага! Ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру впродовж 11-15 липня у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях місцями надзвичайна спека 40-41°, що близько до абсолютних максимумів температури зафіксованих в Україні за всю історію спостережень.

 

 

Читати далі...

Дії населення під час паводків та повені

Що робити у випадку загрози повені, паводка

Що робити при раптовому затопленні під час повені, паводка

Що робити після повені, паводка, підтоплення

Читати далі...

Правила безпечної поведінки

Правила безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Читати далі...

Безпечна країна очима дітей

Безпечна країна очима дітей. Міжнародний благодійний фонд "Допомоги постраждалим внаслідок ДТП" 

Читати далі...

Безпека на воді

Безпека на воді                        

Читати далі...

Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати

Оминайте снаряди, які не розірвались. Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Не можна підбирати такі «трофеї».

Мінна безпека

       

 

Читати далі...

 Рекомендації щодо заходів безпеки

 Рекомендації щодо заходів безпеки в торгово-розважальних закладах під час воєнного стану 

Читати далі...

Рекомендації населенню

Рекомендації населенню щодо дій у зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням

Завантажити

Читати далі...

Увага всім”, “Повітряна тривога”

ПРИМІРНИЙ АЛГОРИТМ дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

Завантажити

Читати далі...

Що потрібно знати про гриби.

 Україні є традиційним вживати страви із грибів, але ця традиція має підвищений ризик, оскільки більшість населення втратила навички збирання грибів.

Гриби дуже корисний натуральний продукт, який може замінити м’ясо, фрукти і масло одночасно.

У нашому регіоні є близько 10-15 видів їстівних грибів. На території України зареєстровано до 80 видів отруйних грибів, однак найчастіше отруєння спричинюють 20-25 їх видів. Деякі з них за зовнішнім виглядом нагадують їстівні.

Читати далі...

Увага! Міністерство оборони України попереджає

Шостий місяць український народ відбиває наступ російського агресора. У важких умовах військовослужбовці ЗС України ведуть збройне протистояння проти однієї з найпотужніших армій світу, держави, яка десятиліттями готувалися до загарбання нашої країни.

Читати далі...

Як допомогти людині, яка переживає панічну атаку?

У багатьох людей в житті буває лише один-два напади паніки, і проблема минає, можливо, коли закінчується стресова ситуація. Але якщо у вас періодичні, несподівані напади і ви відчуваєте постійний страх перед наступним, може виникнути стан, який називається панічним розладом.

Читати далі...

Як допомогти дитині заспокоїтися під час воєнних дій?

Діти у сприйнятті світу та життєвих обставин орієнтуються на поведінку батьків.

Паніка, крики, сльози батьків викликають у дитини відчуття, що відбувається катастрофа.

Читати далі...

Що робити у разі аварії на системах життєзабезпечення?

При аваріях на системах життєзабезпечення повідомте про аварію диспетчера житлово-експлуатаційної контори або викличте Службу порятунку за телефоном 101.

Читати далі...

Що робити, коли чутно сигнал слідувати в укриття?

Найпростіші укриття — це цокольні та підвальні приміщення будинків, підземні паркінги та підземні переходи. У них можна сховатися під час нетривалих обстрілів. Найбезпечніші з них ті, які мають декілька виходів (один з них за межами будівлі).

Читати далі...

Як діяти під час атаки із застосуванням хімічної зброї

Хоча розробка, виробництво, накопичення та застосування хімічної зброї заборонені Конвенцією ООН, окупанти можуть порушувати ці зобов’язання та застосувати заборонені речовини як проти військових, так і цивільного населення. Пропонуємо вам рекомендації щодо виявлення ознак використання хімічної зброї, запобігання ураженню та надання первинної допомоги.

Читати далі...

Заходи безпеки під час користування газовими приладами та пічним опаленням

 Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської обласної державної адміністрації повідомляє, що з настанням холодів та початком опалювального сезону в області частішають випадки отруєння чадним газом. З початку року на території Полтавської області сталося 16 випадків отруєння чадним газом, внаслідок чого загинуло 5 людей та постраждало 22 особи, у тому числі – 5 дітей. Отруєння газом вкрай небезпечне. 

Читати далі...

Тонкий лід

 

Запам'ятайте! 

Лід може підвести нас восени, взимку і навесні. 

Ці заходи дозволять вам знизити ризик від небезпеки на льоду.

Читати далі...

Сильний вітер

Сильні вітри, шквали та смерчі - стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року. 

 Синоптики відносять їх до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому частіше всього вдається оголосити штормове попередження.

 Фактори небезпеки сильних вітрів, шквалів та смерчів: травмування, а інколи і загибель людей; 

Читати далі...

Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!

Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

Читати далі...

Пожежа

 

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

Якщо виникла пожежа - рахунок часу йде на секунди. Не панікуйте та остерігайтеся: високої температури, задимленості та загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалів. 

 

Читати далі...

Ожеледиця

 

Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов\'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

 Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.

Читати далі...

Обережно - ртуть!

 

Ртуть - метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення - 38,870С. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

 З попаданням до організму людини через органи дихання, ртуть акумулюється та залишається там на все життя.

Читати далі...

ДСНС України нагадує громадянам правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Шановні громадяни! У зв'язку з загостренням ситуації у Донецькій та Луганській областях, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

Читати далі...

ДСНС України нагадує громадянам правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Шановні громадяни! У зв\'язку з загостренням ситуації у Донецькій та Луганській областях, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

Читати далі...

Землетрус

Фактори небезпеки землетрусів: руйнування будівельних конструкцій будинків та споруд; руйнування на потенційно небезпечних об\'єктах, нафто- та газопроводах; утворення завалів; руйнування систем життєзабезпечення та розлами земної кори. Додатковою небезпекою є повторні поштовхи.

Читати далі...

Радіаційна небезпека

Факторами небезпеки радіації є: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), внаслідок радіаційної аварії.

Читати далі...

Хімічна небезпека

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи. 

Читати далі...

Інформація

Про укриття населення 

м.Горішні Плавні та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Для укриття населення Горішні Плавні від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту, підвальні та напівпідвальні приміщення житлових будинків, що можуть бути використані для укриття населення.

Читати далі...

Порядок дій населення під час евакуації

ЕВАКУАЦІЯ населення ПРОВОДИТЬСЯ у разі виникнення безпосередньої ЗАГРОЗИ ЖИТТЮ та заподіяння шкоди здоров’ю людини.

Читати далі...

Тривожна валізка (рюкзак) або необхідні речі, які повинні бути під час евакуації

Частина японського виховання - це громадянська безпека. Прийоми цивільного захисту японці відпрацьовують з малих років, і тренування йдуть постійно. Тому у багатьох сім\'ях є своя «тривожна валізка», запас їжі та медикаментів.

Читати далі...

 

Інформаційний матеріал про небезпеку вибухонебезпечних предметів

 

Важливо

 

Важливо

 

 

 

 

Важливо! 
   
 
 Якщо ви потрапили під стрілянину

 Дії при аваріях з вибухами і пожежами

 У разі виявлення підозрілих предметів

Вибухонебезпечні і підозрілі предмети

 Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових предметів

 Завивання сирен означає сигнал "УВАГА ВСІМ!"