09 липня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету.
Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Лілія Ященко прозвітувала про кількість звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради за І півріччя 2024 року. Зі слів завідувача, протягом І півріччя 2024 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 599 звернень (за відповідний період минулого року їх було 523).
16 січня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося перше у 2024 році засідання виконавчого комітету.
Заслухали завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян Лілію Ященко про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області за 2023 рік.
![](/uploads/posts/2019-10/thumbs/1570519379_dscf9317.jpg)
Шановні працівники будівельної галузі!
Прийміть вітання з вашим професійним святом – Днем будівельника!
Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію. Вона завжди була овіяна народною шаною, користувалася великим авторитетом. Адже ті, хто будує житло, промислові об’єкти, дитячі майданчики, заклади освіти й охорони здоров\'я, торговельні центри, відновлює пам\'ятки історії й культури, дарують місцевим жителям не лише радість, а й побутовий комфорт, створюють домашній затишок.
Переконаний, що ви й надалі будете високо тримати марку будівельника, вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей сучасними непересічними проектами. Для цього у вас є всі можливості – новітні технології, найсучасніші матеріали, будівельна техніка та устаткування, останні досягнення світової науки і практики містобудування.
День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх, хто пов\'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти оновленими, прикрашеними архітектурними спорудами, житловими будинками, сучасними подвір\'ями.
Бажаю вам здоров\'я, успіхів і натхнення, благополуччя й родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.
Міський голова Дмитро Биков
Міський голова у ході робочого візиту до поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» перевірив стан виконання робіт із реконструкції та ремонту. З міського бюджету виділено 1,5 млн грн і перш за все на реконструкцію системи електрозабезпечення будівлі. З моменту її будівництва вона застаріла і морально, і фізично. Придбано та встановлено нові сучасні німецькі розподільні електричні щити, замінено електромережу на всіх поверхах. Також виконується заміна старих вікон на нові енергозберігаючі склопакети. Поряд з цим проводиться закупівля системи кондиціонування, медичне обладнання.
14 липня у Горішньоплавнівській міській раді відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста за участі Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу;
Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулося 23 лютого в малій залі міськради.
У ході роботи заслухали звіт завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян Лариси Матієнко про стан роботи підрозділу за 2015 рік. За звітний період надійшло 1180 письмових заяв. Під час особистих прийомів до керівництва звернулося 640 громадян. Усього з урахуванням колективних звернень до міської влади звернулося 4190 осіб, з них 950 чоловік - населення пільгових категорій. Мешканцям
16 лютого відбулося засідання шостої сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання. Вів засідання міський голова Дмитро Биков.
Сесія розпочалася церемонією вручення нагород. Міський голова привітав комсомольчанку Ганну Скомаровську із присвоєннням Указом Президента України № 676/2015 від 3 грудня 2015 року почесного звання України «Мати-героїня» за виховання дев’яти дітей, вручив нагрудний знак, посвідчення та цінний подарунок.
Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулося 15 грудня в малій залі виконкому міськради.
Роботу розпочали із розгляду фінансових питань, де заступник міського голови Юрій Муха презентував проект міського бюджету на 2016 рік. Про поточні видатки на 2016 рік доповів директор ДЖКГ Петро Василюк.
Нормативнi документи
Центр надання адміністративних послуг
Персональний кабінет
Послуги архівного відділу
До 60-річчя нашого міста
Графік прийому громадян депутатами міськради
Бюджет міської ТГ
Стратегія розвитку міста
Електронні петиції
Фотосюжети
Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері
-
-
-
-