15 серпня  в малій залі Горішньоплавнівської міської ради за участі міського голови Дмитра Бикова відбулася нарада голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка в режимі відеоконференції.

На нараді були присутні перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк, начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець, начальник юридичного відділу Олена Таран.

У ході відеоконференції розглянули питання про стан підготовки закладів освіти до нового навчального 2016-2017 року; проведення на території області всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху, стан декомунізації, стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайної події та ситуації, які виникли на території  Полтавської області.

За результатами наради голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко дав відповідні доручення керівникам служб.