Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть вітання з вашим професійним святом – Днем будівельника!

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію. Вона завжди була овіяна народною шаною, користувалася великим авторитетом. Адже ті, хто будує житло, промислові об’єкти, дитячі майданчики, заклади освіти й охорони здоров\'я, торговельні центри, відновлює пам\'ятки історії й культури, дарують місцевим жителям не лише радість, а й побутовий комфорт, створюють домашній затишок.

Переконаний, що ви й надалі будете високо тримати марку будівельника, вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей сучасними непересічними проектами. Для цього у вас є всі можливості – новітні технології, найсучасніші матеріали, будівельна техніка та устаткування, останні досягнення світової науки і практики містобудування.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх, хто пов\'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти оновленими, прикрашеними архітектурними спорудами, житловими будинками, сучасними подвір\'ями.

Бажаю вам здоров\'я, успіхів і натхнення, благополуччя й родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.

Міський голова Дмитро Биков