03 липня представники Горішньоплавнівської міської територіальної громади зібралися на міському кладовищі біля меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» щоб вшанувати полеглого воїна - сержанта Збройних сил України Резніка Іллю Владиславовича. Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо за межу обрію нашого земляка, сержанта Збройних сил України Резніка Іллю Владиславовича. Народився Ілля 5 серпня 1991 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №3 навчався в Комсомольському професійному гірничому ліцеї, де здобув професію помічника машиніста тепловоза. У 2009-2010 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті у залізничному цеху. Із 2014 року став на захист незалежності та територіальної цілісності України. Був тяжко поранений в бою за Донецький аеропорт. Після лікування повернувся у військову частину. За відмінну службу неодноразово нагороджувався військовими відзнаками та державними нагородами. 27 червня 2024 року, гідно виконавши військовий обов’язок, командир бойової машини механізованого батальйону сержант Збройних сил України Ілля Резнік героїчно загинув у районі населеного пункту Костянтинівки Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Іллі Резніка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні»! Героям Слава!

Резніка Іллю Владиславовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».