22 липня територіальна громада попрощалася із полеглим солдатом, нашим захисником Валерієм Леонтюком. У траурній промові міський голова Дмитро Биков сказав: «Знову Горішньоплавнівська громада в журбі. На Сумщині загинув наш земляк – солдат Збройних сил України Леонтюк Валерій Валерійович.
Народився Валерій 12 лютого 1983 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №1 навчався в Комсомольському професійно-технічному училищі №18, де здобув професію машиніста автокрана. Потім працював водієм на підприємствах міста.
14 березня 2023 року добровольцем пішов на захист Батьківщини.
У квітні-травні 2024 року пройшов курси саперної підготовки у Франції.
16 липня 2024 року під час проведення контрдиверсійних заходів водій стрілецької роти солдат Збройних сил України Валерій Леонтюк героїчно загинув у районі населеного пункту Чуйківки Шосткинського району Сумської області.
Світла і вічна пам’ять про подвиг Валерія Леонтюка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»
Героям Слава!
Леонтюка Валерія Валерійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».