26 липня 2024 року Горішньоплавнівська громада провела в останню путь медика солдата Збройних сил України Андрія Вікторовича Волокового. Під час траурної церемонії міський голова Дмитро Биков сказав: «Сьогодні Горішньоплавнівська громада проводить нашого лікаря – солдата Збройних сил України Волокового Андрія Вікторовича за межу обрію.
Народився Андрій Вікторович 25 березня 1986 року в селі Млинок Онуфріївського району Кіровоградської області.
У 1988 році родина переїхала до Комсомольська. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №1 навчався у Кременчуцькому медичному коледжі. Потім працював у складі бригади екстреної медичної допомоги в нашому місті.
У 2012 році закінчив навчання у Дніпропетровській медичній академії. Працював у медичних закладах Кіровоградщини. Паралельно викладав патологічну анатомію в Кіровоградському філіалі Донецького національного медичного університету.
Із 2019 року працював у лікарні міста Горішні Плавні.
25 грудня 2023 року добровольцем пішов на російсько-українську війну.
19 липня 2024 року медик військової частини солдат Збройних сил України Андрій Волоковий відійшов у вічність у селищі Гончарівське Чернігівської області. Світла і вічна пам’ять про Андрія Волокового назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»
Героям слава!
Волокового Андрія Вікторовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».