21 червня на міському кладовищі представники Горішньоплавнівської міської територіальної громади провели в останню путь загиблого молодшого сержанта Збройних сил України Тимошенка Віктора Івановича. У ході траурної церемонії очільник громади Дмитро Биков сказав прощальне слово: «Сьогодні ми прощаємося із нашим загиблим захисником, молодшим сержантом Збройних сил України Тимошенком Віктором Івановичем. Народився Віктор Іванович 18 січня 1973 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів середньої школи №1 навчався у Кременчуцькому професійно-технічному училищі №16, де отримав професію машиніста земснаряду. У 1991-1993 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 1995 році закінчив Комсомольське професійно-технічне училище №15, де здобув професію водія великовантажного автомобіля. Працював на підприємствах ФЕРРЕКСПО Полтавському і Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах та інших підприємствах Києва і Кропивницького. 5 березня 2022 року добровольцем пішов на російсько-українську війну. 16 червня 2024 року в бою за Україну, виявивши стійкість і мужність, старший навідник мінометного взводу механізованого батальйону молодший сержант Віктор Тимошенко героїчно загинув у районі населеного пункту Часів Яр Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Віктора Тимошенка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!
Тимошенка Віктора Івановича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».