01 липня громада Горішніх Плавнів на чолі з міським головою Дмитром Биковим провела в останню путь загиблого на російсько-українській війні молодшого сержанта Збройних сил України Коряковцева Ігоря. Під час траурної церемонії очільник громади Дмитро Биков промовив: «Війна безжально забирає життя в наших земляків. На Донеччині загинув молодший сержант Збройних сил України Коряковцев Ігор Феліксович. Народився Ігор 29 листопада 1980 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №6, продовжив навчання в Комсомольському професійно-технічному училищі №15, де здобув професію помічника машиніста тепловоза. У 2000-2002 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Працював у будівельній галузі міста, потім – на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті в залізничному цеху за фахом. 3 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 23 червня 2024 року оператор взводу управління мінометної батареї  штурмового батальйону молодший сержант Збройних сил України Ігор Коряковцев героїчно загинув у районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Ігоря Коряковцева назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні»! Героям Слава!
Коряковцева Ігоря Феліксовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».