На виконання вимог чинного законодавства 23.01.2024 року 41 сесією Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання прийнято рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області» (Переглянути рішення, додатки до рішення)  Завантажити

Прогнозовані наслідки розроблення Комплексного плану – додаток 5

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади (далі Комплексний план) - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженим постановою КМУ від 01.09.2021р. № 926.

Начальник Управління

містобудування та земельних відносин                        Михайло ШКОПТОКО