На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Пропозиції приймаються з 12.02.2024 до 20.03.2024р.

Пропозиції можна надавати:

- електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою Комплексний план)

- офіційними листами на адресу: 39800, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області

Пропозиції будуть відображатися на карті (оновлення 1 раз на день) https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1A5-LcwcO2wtwTuhyKkRTwJbcBnfLHMY&usp=sharing

Пропозиція повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові (назву юридичної особи), місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження юридичної організації; пропозиція щодо комплексного плану, підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

На виконання вимог чинного законодавства 23.01.2024р 41 сесією 8 скликання Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області було прийнято рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області».  Завантажити

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади (далі Комплексний план) - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженим постановою КМУ від 01.09.2021р. № 926.

Увага! Термін прийому пропозицій продовжений – до 20.03.2024.