22 жовтня о 17.00. у великій залі виконкому, як реагування на колективне звернення громадян, за ініціативою міського голови відбулася зустріч з мешканцями буд. № 18 по вул. Леніна.

У зустрічі взяли участь міський голова С.А. Супрун, депутати міської ради Годомський Є.М., Ткаченко В.Г., Третяков О.М., Усатенко В.М., Геріх О.В., заступник міського голови Прокопенко Т.В., керуюча справами виконкому Кошара Л.Б., директор ПП "Фармос" Смотраєв О.В., начальник УА і М Лещенко В.Д., керівники підрозділів виконкому.

Жителі обурені будівництвом магазину промислових товарів, яке відбувається в межах зеленої зони поряд із будинком. За їхніми словами, будівельники вирили величезний котлован, важкою технікою нівечать кущі та дерева, тим самим знищуючи один із затишних зелених куточків для відпочинку, що створювався руками самих мешканців будинку № 18 по вул. Леніна і став їх гордістю та окрасою вулиці. Та найголовніше: мешканцю

кв. 41 Єфремову А.Д., який не має обох ніг і пересувається в інвалідному візку, майбутня будівля закриє панораму міста, а глуха стіна новобудови стане нездоланною перешкодою єдиному способу спілкування із навколишнім світом.

Сергій Андрійович пояснив присутнім, що забудовник зробив всі визначені законодавством кроки: від затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки до отримання дозволу на виконання будівельних робіт, а тому законних підстав припинити будівництво у міської ради немає. Колективне звернення мешканців розглядалося на 27-й сесії міської ради 24.09.2008 р., де директору ПП "Фармос" Смотраєву О.В. було запропоновано зустрітися із жителями цього будинку та знайти шляхи розв\'язання конфлікту.

Мешканці будинку Своєва Н.І., Крупеня М.І., Артеменко О.А., Артеменко І.Л., Світличний П.П., Думанський О.М. активно захищали свою позицію. Вони висловлювались категорично проти будівництва магазину промислових товарів, і вважають, що забудовник порушує їх права. Крупеня М.І. бачить вихід із ситуації, що склалася, лише у переносі об\'єкта на заасфальтований майданчик поблизу будинку. Міський голова Сергій Супрун, начальник УА і М Лещенко В.Д., начальник юридичного відділу Гуріна О.М. намагалися дати юридичну оцінку ситуації, що склалася, і пояснити жителям будинку № 18 права всіх учасників конфлікту. Депутати міської ради Годомський Є.М. та Усатенко В.М. взяли участь в пошуку вирішення проблеми, запропонувавши жителям узгодити свої пропозиції із забудовником.

На превеликий жаль, досягти компромісу в ході зустрічі так і не вдалося.