У бою за незалежність та територіальну цілісність України загинув ще один воїн Горішньоплавнівської міської територіальної громади, наш земляк, молодший сержант Збройних сил України Олег Васильович Олексюк. Провести земляка за вічний обрій прийшли рідні, близькі, друзі, колеги, військові.

Міський голова Дмитро Биков у прощальному слові сказав: «Сьогодні точиться війна за наше право жити у вільній незалежній державі Україні. Наші воїни своїм життям, своїм здоров’ям відстоюють кожен метр української землі. Зараз ми з вами проводжаємо в останню дорогу нашого земляка, молодшого сержанта Збройних сил України Олега Васильовича Олексюка. 


Олег народився 4 липня 1985 року в місті Комсомольську. Після закінчення загальноосвітньої школи №3 навчався в Комсомольському політехнічному технікумі, де здобув кваліфікацію техніка-електромеханіка.


Потім Олег проходив військову службу у Збройних силах України. У 2015-2016рр. за контрактом захищав незалежність України на Сході. Із 2018 року працював у НВП «Фероліт». У колективі, серед друзів і колег, користувався авторитетом і повагою.05 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 20 липня, захищаючи   рідну землю від ворожої орди, героїчно загинув біля населеного пункту Верхньокам’янське Донецької області.Вічна пам’ять про Олега Олексюка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, нашої України. 

Слава Україні!» 


Поховали молодшого сержанта Збройних сил України Олега Олексюка на Алеї слави м.Горішні Плавні.