17 червня на міському кладовищі Горішньоплавнівська міська територіальна громада вшанувала загиблого земляка, старшого солдата Збройних сил України Однокоза Антона Юрійовича. Очільник громади Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Знову гірка звістка прийшла в нашу громаду – на фронті загинув наш земляк, старший солдат Збройних сил України Однокоз Антон Юрійович. Народився Антон 21 червня 1994 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №5 навчався в Комсомольському політехнічному технікумі. У 2015-2016 роках проходив строкову військову службу в Національній гвардії України. Працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, потім у воєнізованій гірничо-рятувальній частині Державної служби надзвичайних ситуацій України. 9 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. У квітні 2023 року пройшов спеціальну військову підготовку в Німеччині. 8 червня 2024 року під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, гранатометник розвідувальної роти старший солдат Збройних сил України Антон Однокоз героїчно загинув на острові Козацький у Херсонській області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Антона Однокоза назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Однокоза Антона Юрійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».