26 вересня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь молодшого сержанта Збройних сил України Андрія Юрійовича Кучеренка. У прощальній промові очільник громади Дмитро Биков зазначив: «Сім місяців триває кривава війна за свободу й незалежність України. На жаль, ми втрачаємо наших бійців. Сьогодні прощаємося з земляком молодшим сержантом Збройних сил України Андрієм Юрійовичем Кучеренком.  

Андрій народився 23 березня 1986 року в м.Дніпропетровську.

У 2003 році закінчив 11 класів Солошинської школи й вступив до Комсомольського ПТУ №15, де здобув професію водія автотранспортних засобів категорії «В» і «С». У 2004 році був призваний на строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Після служби працював у Дніпропетровську, а у 2010 році приїхав до Комсомольська. Шість років працював у ТОВ «Феррострой», в інших підприємствах міста. 

03 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 20 вересня 2022 року вірний військовій присязі молодший сержант Збройних сил України Андрій Кучеренко героїчно загинув у районі населеного пункту Майорськ Донецької області, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

Світла пам’ять про Андрія назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні!»

Андрій Юрійович Кучеренко був похований із почестями на кладовищі в с. Солошине.