Горішньоплавнівська територіальна громада 4 лютого 2023 року провела в останню путь Воробйова Олександра Трохимовича, тренера з боксу, активного громадського діяча, патріота Батьківщини. 

У прощальній промові міський голова Дмитро Биков сказав: «Сьогодні ми прощаємося з нашим загиблим захисником, старшим солдатом Збройних сил України Олександром Трохимовичем Воробйовим. Народився Олександр 2 березня 1967 року в селищі Новополтавка Миколаївської області. 

У 1980 році разом з родиною переїхав до нашої громади. У 1984 році закінчив середню школу №2 і в цьому ж році вступив до Комсомольського спеціалізованого професійно-технічного училища №15, яке успішно закінчив у 1986 році за спеціальністю «Помічник машиніста тепловоза». Із 1986 по 1988 рік проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил, був учасник бойових дій в Афганістані. 

Із 1989 по 1994 – навчався в Черкаському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Учитель фізичної культури». Потім жив і працював у селищі Чорнобай Черкаської області, у якому велику частину свого життя присвятив роботі з дітьми й молоддю як тренер з боксу, як засновник і керівник «Військово-патріотичного клубу «Воля Холодного Яру». Згодом був обраний депутатом Чорнобаївської селищної ради. 

Із початком російської агресії 2014 року, Олександр Трохимович вступив у добровольчий український корпус «Правий сектор». Тривалий час боронив нашу Батьківщину на Донеччині. 24 лютого 2022 року Олександр Трохимович знову став на захист рідної землі. 

29 січня 2023 року під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу командир стрілецького відділення старший солдат Збройних сил України героїчно загинув біля населеного пункту Вугледар Донецької області. 

Світла пам’ять про подвиг Олександра Воробйова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії Чорнобаївської громади, у новітній історії України! 

Слава Україні!»

Поховали старшого солдата Збройних сил України Олександра Трохимовича Воробйова на кладовищі с.Салівки Східного старостинського округу.