17 листопада Горішньоплавнівська громада провела в останню путь земляка, який загинув на війні, захищаючи Батьківщину, старшого сержанта морської піхоти Збройних сил України Халєзова Олексія Євгенійовича. У ході прощання із загиблим схилили голови у скорботі. У прощальному слові очільник громади Дмитро Биков зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо за межу вічності нашого земляка, загиблого старшого сержанта морської піхоти Збройних сил України Халєзова Олексія Євгенійовича. Народився Олексій 20 листопада 1979 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №3, навчався в Комсомольському професійно-технічному училищі №18, де здобув професію машиніста автокрана. У 1998-1999рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Із 2000 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Одночасно навчався у Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління, де здобув кваліфікацію спеціаліста з комп’ютерних систем. Із 2007 року працював у Центрі впровадження інформаційних технологій «ФОБОС». У 2014-2015рр. Олексій Халєзов у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади захищав територіальну цілісність Батьківщини на Сході України. За виявлену мужність у боях за Донецький аеропорт, здобув почесне звання кіборга. 

Також Олексій відзначений державними нагородами:
відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»; 
почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України»; 
орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на російсько-українську війну. 21 жовтня під час виконання бойового завдання старший сержант розвідувальної роти морської піхоти Збройних сил України Олексій Халєзов героїчно загинув у районі населеного пункту Кринки Херсонської області. Олексій до кінця залишився відданим бойовому девізу українських морських піхотинців «Вірний завжди». Вічна й світла пам’ять про подвиг Олексія Халєзова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава! 

Халєзова Олексія Євгенійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».