У бою за незалежність і свободу України загинув військовослужбовець, наш земляк Олександр Півень. 29 листопада 2022 року горішньоплавнівці провели в останню путь Воїна-захисника. Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові сказав: «Сьогодні знову наша громада у скорботі – у боях за Україну загинув старший сержант Збройних сил України Олександр Анатолійович Півень. 

Олександр народився 2 лютого 1975 року в селі Митлашівка Драбівського району Черкаської області. У 1979 році сім’я переїхала до Комсомольська. 

У 1990 році, після закінчення 9 класів першої загальноосвітньої школи, Олександр вступив до Комсомольського політехнічного технікуму, який у 1994 році закінчив за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів», здобувши кваліфікацію техніка-механіка. Потім працював у ТОВ «Кисень». 

У 1998-2000рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. 

У 2014-2015рр. брав участь в антитерористичній операції з відстоювання незалежності й цілісності України. 

До війни Олександр працював у Київському транспортному підприємстві «Автокар-777» водієм-далекобійником. Коли дізнався про війну – повернувся з-за кордону й пішов до військкомату добровольцем. 22 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 

24 листопада 2022 року захищаючи Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, старший сержант Збройних сил України Олександр Півень героїчно загинув біля міста Бахмута Донецької області. 

Світла пам’ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях, у новітній історії України, в історії  нашої громади. Слава Україні!»

Поховали старшого сержанта Збройних сил України Олександра Півня в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».