04 червня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь молодшого сержанта Збройних сил України Лозенка Едуарда Станіславовича. Міський голова Дмитро Биков у ході траурної церемонії сказав прощальне слово: «Сьогодні знову ми прощаємося із нашим земляком – молодшим сержантом Збройних сил України Лозенком Едуардом Станіславовичем. Народився Едуард 3 червня 1978 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів  загальноосвітньої школи №2 вступив до Комсомольського політехнічного технікуму, де здобув кваліфікацію технік гірничий електромеханік. Потім навчався в Комсомольському професійно-технічному училищі № 15 за професією машиніст бульдозера. У 2006 році закінчив Національний гірничий університет, де здобув кваліфікацію гірничого інженера. Своє професійне життя Едуард Станіславович присвятив гірничій справі на підприємствах FERREXPO – Полтавському та Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах. Працював машиністом бульдозера, гірничим майстром, заступником начальника бурової дільниці. 23 лютого 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. Гідно служив на Херсонському напрямку. 2 червня 2024 року через захворювання, пов’язане із проходженням військової служби, молодший сержант Збройних сил України Едуард Лозенко помер у лікарні рідного міста. Світла й вічна пам’ять про Едуарда Лозенка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Лозенка Едуарда Станіславовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».