10 січня Горішньоплавнівська міська територіальна громада на чолі з міським головою Дмитром Биковим попрощалася зі солдатом Збройних сил України Довгим Євгенієм Олександровичем, який загинув на російсько-українській війні.
У прощальній промові міський голова зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо за межу обрію нашого земляка – солдата Збройних сил України Довгого Євгенія Олександровича. Народився Євгеній 5 лютого 1990 року в місті Світловодську Кіровоградської області. У 2007 році закінчив 11 класів Комсомольської загальноосвітньої школи №2 і продовжив навчання в Комсомольському політехнічному технікумі, де здобув кваліфікацію техніка-механіка. Із 2010 до 2020 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. 9 серпня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. У лютому 2023 року був тяжко поранений, тривалий час лікувався в госпіталі. Потім повернувся знову на фронт. 1 січня 2024 року в бою за Україну, виявивши стійкість і мужність, старший стрілець десантно-штурмового батальйону солдат Збройних сил України Євгеній Довгий героїчно загинув у районі населеного пункту Кліщіївки Бахмутського району Донецької області. Вічна і світла пам’ять про подвиг Євгенія Довгого назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!» Героям Слава!
Довгого Євгенія Олександровича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».
Громада попрощалася зі солдатом ЗСУ Довгим Євгенієм Олександровичем
Нормативнi документи
Центр надання адміністративних послуг
Персональний кабінет
Послуги архівного відділу
До 60-річчя нашого міста
Графік прийому громадян депутатами міськради
Бюджет міської ТГ
Стратегія розвитку міста
Електронні петиції
Фотосюжети
Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері
-
-
-
-