31 травня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь молодшого сержанта Збройних сил України Семенова Станіслава Андрійовича. Міський голова у прощальній промові зазначив: «Знову жорстока війна забрала життя в нашого земляка. Сьогодні ми прощаємося із молодшим сержантом Збройних сил України Семеновим Станіславом Андрійовичем. Народився Станіслав 30 жовтня 1988 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи № 2 навчався в Комсомольському Професійному будівельному ліцеї, де здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів, водія автотранспортних засобів категорій «В» і «С». У 2007-2008 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім працював у ТОВ «Феррострой» та інших підприємствах Горішніх Плавнів. У 2015-2016 роках захищав незалежність і територіальну цілісність України на Сході. 23 червня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 24 травня 2024 року, виконуючи обов’язки військової служби, молодший сержант Збройних сил України Станіслав Семенов відійшов у вічність у населеному пункті Ясногірці Краматорського району Донецької області. Вічна й світла пам’ять про Станіслава Семенова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Семенова Станіслава Андрійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».