Сьогодні 03 травня на кладовищі с. Кияшки Горішньоплавнівська територіальна громада попрощалася із загиблим земляком. 29 квітня 2022 року від поранень не сумісних з життям під час участі в бойових діях на Харківщині загинув солдат Збройних сил України Анатолій Назаров. 

Народився Анатолій Назаров 27 травня 2001 року в с. Дмитрівці в багатодітній родині. Навчався у Дмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У вересні 2017 року вступив до Вищого професійного гірничо-будівельного училища міста Горішні Плавні, де отримав спеціальність «машиніст екскаватора, слюсар-ремонтник, стропальник». У 2020-2021 роках проходив строкову військову службу у лавах Збройних сил України. 

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що юнак був мобілізований на російсько-українську війну 04 квітня 2022 року, воював за незалежність і територіальну цілісність України. «Пам’ятаємо його як доброго, привітного хлопця, гарного товариша. При виконанні бойового завдання він першим помітив атакуючий ворожий безпілотний літальний апарат і встиг вчасно попередити своїх товаришів. Анатолій загинув, ціною власного життя врятував 12 побратимів. Двадцятирічний Анатолій Назаров увічнив своє ім’я в історії нашої громади, Батьківщини. Вічна пам’ять полеглим героям України!», - зазначив очільник громади.