Міський голова Дмитро Биков у ході траурної церемонії зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь полеглого захисника - солдата Збройних сил України Чайкина Максима Олександровича, який майже рік вважався  безвісти зниклим. Народився Максим 8 лютого 1979 року в місті Маріуполі Донецької області. Після закінчення Маріупольської загальноосвітньої школи №10 продовжив навчання у професійно-технічному  училищі міста Маріуполя №3, де здобув професію машиніста крана. Працював на металургійному комбінаті «Азовсталь», потім деякий час працював  за кордоном. У березні 2022 року приїхав у Горішні Плавні. Працював за спеціальністю на підприємстві «ФЕРОЛІТ». 4 липня 2022 року добровольцем пішов на російсько-українську війну. 23 липня 2023 року під час виконання обов’язків військової служби солдат Збройних сил України Максим Чайкин героїчно загинув у районі населеного пункту Діброви Сєвєродонецького району Луганської області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Максима Чайкина назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Чайкина Максима Олександровича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».