Українська земля - славна добрими й героїчними традиціями. У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається національне свято – День захисника України - свято мужності, героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, свято всіх поколінь захисників нашої рідної землі, свято військових традицій України.

13 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України в Комсомольську у великій залі Палацу культури і творчості відбулися загальноміські заходи, де були присутні міський голова Сергій Супрун, заступник міського голови Надія Угнічева, протоієрей Свято-Миколаївського собору отець Георгій, військовий комісар Едуард Марченко, голова громадської організації учасників бойових дій на сході України Кирило Бегейма,учасники бойових дій в зоні АТО, представники територіальної громади, учні, волонтери, ЗМІ.

Традиційно на загальноміському святі для комсомольчан виступив муніципальний духовий оркестр. Міський голова Сергій Супрун привітав громаду зі святами. Містяни схилили голови в скорботі за тими земляками, які вже не повернуться додому з поля бою, які загинули, виконуючи свій громадянський обов’язок у зоні АТО. Комсомольська громада вшанувала світлу пам\'ять своїх героїв: Зайцева Миколи Володимировича, Білоконя Олександра Вікторовича, Гирмана Сергія Миколайовича та всіх українців-захисників.

Слова привітання, адресовані комсомольчанам, прозвучали від голови громадської організації учасників бойових дій на сході України Кирила Бегейми, військового комісара Едуарда Марченка, протоієрея Свято-Миколаївського собору отця Георгія.

З нагоди свята проведено благодійний ярмарок, конкурс дитячого малюнка на асфальті «Я люблю Україну!», акцію «Героям незалежності», концертну програму за участю творчих колективів ПКіТ та гостей свята – тріо «Малахіт».

14 жовтня пройшла загальноміська панахида за загиблими та молебень за захисниками України. Представники територіальної громади поклали квіти та вінки до пам’ятного знака «Козацька могила». ГО «Центр «РОДІС» провела на вулицях міста акцію «Вітальні листівки захисникам України».