Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати й надавати допомогу тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні.

Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалася гідною поваги. В основі вашої щоденної важливої праці лежить один з головних принципів людства – підтримка ближнього.

Впевнений, що ви й надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання й великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших комсомольчан.

Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров\'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

Міський голова Сергій Супрун