Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Без традиції нема культури, без культури нема нації. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований, зберіг свою духовність та самобутність.

Високої оцінки заслуговують щоденна праця, творчий неспокій та активна громадянська позиція кваліфікованих працівників культури та майстрів народного мистецтва Комсомольська, які оберігають і поповнюють духовну скарбницю нашого краю.

Хай же ніколи не міліють джерела української культури й народного мистецтва, а вагомі здобутки митців зігрівають серця людей, згуртовують їх на добрі й корисні справи!

Бажаю вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, натхнення та щастя. Нових вам мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і культурних проектів.

Міський голова Сергій Супрун