Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви!

Щиро й сердечно вітаю вас з Днем працівників освіти!

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою й радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання й високе призначення на землі – бути Учителем!

Бажаю усім вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу й найважливішу науку у світі – науку бути Людиною.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро й щедрість душі. Своєю натхненною працею ви робите цей світ гуманнішим, добрішим, сповненим світла, добра, надії.

Бажаю вам творчих успіхів, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя в сім’ях. Нехай ваш нелегкий шлях освячується любов’ю до дітей, радістю від вашої праці.

Міський голова Сергій Супрун