Шановні лікарі, медичні сестри, працівники та ветерани медичної галузі Комсомольська!

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – прийміть щиросердні вітання й побажання успіхів на теренах самовідданого служіння людям.

Професія медпрацівника не знає свят і вихідних, вона потребує великого терпіння, мужності й душевної чуйності.

Ваш професіоналізм та відданість справі – це запорука кращого майбутнього України, адже здоров\'я нації – наше найбільше багатство.

Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, повернуте здоров’я. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру в майбутнє.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, миру й злагоди, благополуччя й щастя вашим родинам. Нехай ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим!

Міський голова Сергій Супрун