Шановні комсомольчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Конституції!

28 червня 1996 року наша країна отримала важливий атрибут державності та основу суспільної єдності. Найвища юридична сила Конституції, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких вибудовується майбутнє українського народу

Ефективність державного механізму завжди визначають законність і порядок, гармонійна рівновага всіх владних структур, рівень правової й соціальної захищеності людини.

Саме громадянська згода, родинний затишок і добробут громадян мають стати для всіх нас найвищою цінністю. Захистити її можна лише завдяки тісній взаємодії комсомольчан та органів місцевого самоврядування, націленості на позитивний результат.

Бажаю вам впевненості у своїх силах і непохитної віри в кращу долю рідного міста і країни. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, добра й миру на довгі роки.

Міський голова Сергій Супрун