Шановні архітектори Комсомольська!

Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю вас із професійним святом – Днем архітектури України!

Ваша сумлінна праця, перспективне і творче бачення розвитку нашого міста щодо формування повноцінного життєвого середовища з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування та збереження культурної спадщини здобули належну повагу комсомольчан.

Новий час, нові умови роботи потребують від вашої професії пошуку нових образів, нових підходів і методів у роботі.

Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об\'єктів, формуючи містобудівні ансамблі й ландшафтні комплекси, зони відпочинку населення, зберігаючи при цьому пам\'ятки історії, в такий спосіб аби наше місто мало своє неповторне обличчя.

Бажаю й надалі зважати на інтереси громадян, забезпечувати містобудівну діяльність на високому рівні, пишатися своїми досягненнями, прикрашати Комсомольськ справами своїх рук. Здоров\'я вам, наснаги, добробуту, впевненості в майбутньому, активної та плідної творчості, миру й довголіття.

Міський голова Сергій Супрун