Заповнені бланки Заяви і Декларації Ви маєте право подати чи направити поштою до управління праці та соціального захисту населення, вказавши на конверті у полі «Адресат» «Управління праці та соціального захисту населення» без зазначення адреси управління.

До уваги громадян, які проживають у сільській місцевості!!! Документи необхідні для призначення субсидії приймаються у сільських (селищних) радах уповноваженими особами.

--------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян, які одержували субсидію в опалювальний період 2014/15 років! Вам субсидія на наступний період буде призначатися на підставі раніше поданих документів, без необхідності подання нового пакету документів.

Якщо при заповненні документів Ви допустили помилку, за додатковим комплектом бланків звертайтеся до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або, у сільській місцевості, до уповноваженої особи, або до організації-надавача послуг, яка здійснювала доставку бланків.

Бланки заяв та декларацій вдруге у 2015 році будуть направлені до 1 листопада.

Опалювальний період для будинків з індивідуальним опаленням визначено з 1 жовтня по 30 квітня.

Важливо! Субсидія надається у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409.

Соціальні норми житла для розрахунку субсидії - 13,65 кв. метра загальної (опалювальної) площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство.

За роз’ясненнями щодо цін і тарифів на послуги, соціальних норм житла та соціальних нормативів користування послугами звертайтеся до підприємств-надавачів відповідних послуг.

Начальник УПСЗН
С.П.Чернявська