виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

Кременчуцького району Полтавської області

про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності,

який буде залучений до проведення незалежної оцінки

об’єкта комунальної власності, що підлягає приватизації

Назва об’єкта:

• Будівля загальною площею 1441,0 кв. м, розташована за адресою: вулиця Набережна, буд. 1-А, м. Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область, 39800.

балансоутримувач – Комунальне підприємство готель «Славутич».

Спосіб приватизації: викуп з поліпшеннями.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву на участь у конкурсі;

• копію документа, що підтверджує реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

• копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки у межах напрямків, що відповідають об’єкту оцінки;

• копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

• пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати, терміну виконання робіт.

Пропозиції учасників конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.

Документи до комісії приймаються до 12 години 03 червня 2022 року за адресою:

вул. Миру, 24, к.107, м. Горішні Плавні, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39800.

Конкурс відбудеться 03 червня 2022 року о 15-00 за адресою: вул. Миру, 24, к. 203 (Відділ приватизації та обліку комунального майна виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області), м. Горішні Плавні, Кременчуцький р-н, Полтавської обл., 39800.