Керуючись п. 3 ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що за 2017 рік відділом проведено три позапланових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними вимог чинного законодавства у сфері торгівлі та ресторанного господарства. У ході проведення перевірок порушення вимог законодавства виявлено в одного суб’єкта господарської діяльності, складено один протокол про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 155 КУпАП. Сума адміністративних стягнень склала 51 гривню.
Звіт відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за 2017 рік
Нормативнi документи
Центр надання адміністративних послуг
Персональний кабінет
Послуги архівного відділу
До 60-річчя нашого міста
Графік прийому громадян депутатами міськради
Бюджет міської ТГ
Стратегія розвитку міста
Електронні петиції
Фотосюжети
Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері
-
-
-
-