Шановні комсомольчани!

Щороку напередодні Великодніх свят і Дня міста комсомольчани наводять лад на території населеного пункту.

З 14 березня по 14 травня розпочалася щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», у рамках якої кожен з нас може зробити свій внесок у наведенні порядку в Комсомольську.

Збереження краси й охайності рідного міста – завдання кожного. Не маю сумніву, що наша громада підтримає ініціативу щодо проведення двомісячника чистоти та благоустрою.

Запрошую трудові колективи, бізнесові кола, депутатський корпус, громадські організації, релігійні громади, учнівську та студентську молодь, усіх комсомольчан узяти активну участь в акції «За чисте довкілля» з метою поліпшення санітарного стану та покращення благоустрою території.

Разом та спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим, домівки охайнішими, приведемо у належний санітарний стан навколишні території, долучимося до їх озеленення.

Подбаймо про наші двори, дитячі майданчики, вулиці, парки, придорожні смуги, території підприємств і установ, свої робочі місця.

Спільною працею ми маємо зробити місто ще кращим і привабливішим!

Міський голова Дмитро Биков