Нагадуємо, що в рамках процедури громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Горішньоплавнівської міської територіальної громади 24 травня 2024 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

Проведення заходу планується 24 травня 2024 року о 13:00. Місце проведення: велика зала міськвиконкому, вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області. Очікувана тривалість заходу – 3 години.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Горішньоплавнівської міської територіальної громади, а також особи, що провадять або планують провадити діяльність на її території.

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Горішньоплавнівської міської територіальної громади можна оформити у період до 22 травня 2024 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfh7MGnQd1x7mhXuCBLGrS8XHUSICE9BGukv1KtB5dLW_-WKA/viewform?usp=sf_link, або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні, Кременчуцький район Полтавської області, 39800).