Забезпечення дітей з інвалідністю  реабілітаційними заходами в реабілітаційних установах

Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області повідомляє, що 12.12.2019 року набрала чинність Постанова Кабінету Міністрів України  від 04.12.2019 №994 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309». Вказаною постановою внесені   зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.

На сьогодні надання послуг реабілітації здійснюється усім дітям з інвалідністю незалежно від нозологій відповідно до медичних показань.

На сайті Міністерства соціальної політики України www.msp.gov.ua в розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю» розміщено перелік реабілітаційних установ, які можуть  надавати реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю. Перелік реабілітаційних установ буде змінюватися та доповнюватися.

Детальна інформація за посиланням: https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html).

За довідками звертатися за телефонами – 44577, 0688322306.