Комсомольський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського, старшинського складу. Кандидати відбираються з числа військовослужбовців, які прослужили на строковій військовій службі не менше трьох місяців, громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язаних.

Військова служба за контрактом громадянам різних вікових категорій дасть можливість:

• вирішити проблему працевлаштування;
  • отримати професію та впевненість у найближчому та перспективному майбутньому;
  • пізнати багато нового, отримати  знання (навички) не притаманні цивільному життю;
  • випробувати себе, розвинути свої фізичні якості, реалізувати бажання бути незалежним та самостійним, побачити світ (військова служба у складі національних миротворчих контингентів), набути військову спеціальність, яка може знадобитися у цивільному житті (водії, оператори тощо);
  • отримати стабільний матеріальний дохід, який постійно підвищується, соціальні і правові пільги та гарантії, гарантоване пенсійне забезпечення.

Для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби у календарному обчисленні:

для осіб рядового складу – 3 роки;

для осіб сержантського та старшинського складу – від 3 до 5 років.

З початку 2016 року планується підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом до6-7тис. грн.

Військовослужбовці за контрактом мають можливість вільного пересування за межами військової частини у позаслужбовий час.

У разі продовження військової служби за контрактом перевагами є:

• гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі;
  • значно вищий, ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);
  • регламентований робочий тиждень з двома вихідними днями (крім занять з бойової готовності та чергувань);
  • можливість отримання вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби;
  • участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.

За детальнішої інформацією щодо порядку та вимог вступу на службу за контрактом необхідно звертатися до

Комсомольського районного військового комісаріату

за адресою: м. Комсомольськ, вул. Строни, 9, кімн. 14, тел.: 2-18-64.