Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Полтавській області  та місту Полтава

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, Протягом доби 28 січня погоду  Полтавської області визначатиме атмосферний фронт, пов\'язаний з циклоном на півдні України. По території області відмічатимуться різні погодні умови:

• в північно-західній половині області відмічатиметься значний мокрий сніг з накопиченням до 10, місцями 15 см. Налипання мокрого снігу. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря  0-2º морозу;

• в південно-східній половині області та в Полтаві очікується вночі дощ, вдень дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби 0-5º тепла.

Такі погодні умови викличуть ускладнення в роботі транспорту та комунальних служб в північно-західній половині області.

Оперативний черговий