Горішньоплавнівська міська рада

Полтавської області

оголошує конкурс на заміщення посади:

- директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської ради Полтавської області»

Дата приймання документів: з 13.07.2016 до 13.08.2016.

Дата формування конкурсної комісії: до 12.08.2016

Умови конкурсу та вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, готує презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу місцевого самоврядування, що здійснюють управління закладом культури.

Документи, необхідні для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: каб. 210,
вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні Полтавської обл., 39800 та електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Довідки за тел.: 2-24-33.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Строки проведення конкурсу: 22-23 серпня 2016 року

Комунальний заклад «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської радиПолтавської області»

( м. Горішні Плавні, вул. Миру, 22)

Умови праці

Умови праці директора комунального закладу «ЦБС»:

режим роботи:

- робочий час: понеділок – п’ятниця: 9.00 – 18.00

- вихідні дні: субота, неділя

- обідня перерва: 13.00 – 14.00

Щорічна основна відпустка: 24 календарних дні

Щорічна додаткова відпустка: 04 календарних дні

Оплата праці: згідно з чинним законодавством України

Відомості про матеріально-технічну базу закладу культури

Загальна площа приміщення становить 1652,40 кв.м., яка перебуває на балансі відділу культури і туризму, у тому числі:

-          для зберігання фондів - 910,40 кв.м.;

-          для обслуговування користувачів – 742,00 кв.м..

Кількість технічних засобів: комп’ютери – 15 один., у тому числі 8 комп’ютерів, які мають доступ до мережі Інтернету; копіювально-розмножувальна техніка – 8 один.; мультимедійне обладнання – 3.

Засоби зв’язку: телефонні номери – 3; факс – 1; електронна адреса – 1.

Фінансова звітність за попередній бюджетний період закладу культури

Витрати на утримання комунального закладу «ЦБС» по загальному фонду в 2015 році склали 2 030,3 тис. грн., з них:

Заробітна плата - 1190,7 тис. грн.

Нарахування на заробітну плату – 421,7 тис. грн.

Придбання миючих засобів, канцтоварів, періодичних видань  –19,9 тис. грн.

Оплата телекомунікаційних послуг, вивозу сміття, технічного обслуговування оргтехніки – 13,5 тис. грн.

Видатки на відрядження – 0,3 тис. грн.

Оплата теплопостачання  - 348,1 тис. грн.

Оплата водопостачання – 1,2 тис. грн.

Оплата електроенергії – 34,6 тис. грн.

Видатки на екологічний податок – 0,3 тис. грн.

Штатна чисельність працівників – 33,25.