Управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради доводить до відома громадян, які мають право на пільги та житлові субсидії, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у пільг і житлових субсидій за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам” (із змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 травня 2015 року № 242 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 04 березня 2015 р. 78 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2015 році» та рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради від 23 червня 2015 року „Про застосування натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг та житлових субсидій у 2015 році” розпочата робота по наданню пільг та житлових субсидій населенню на тверде паливо та скраплений газ.

Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу, у межах яких встановлюються натуральні норми, відповідно до яких у 2015 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам складають 1368,65 грн. за 1 тонну твердого палива, та 175,59 грн. за 1 балон скрапленого газу.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання житлових субсидій готівкою для відшкодування витрат на їх придбання: тверде паливо – 2,0 тонни на домогосподарство; скраплений газ, який використовується для приготування їжі – два балони (42кг на рік на 1-2 особи, три балони (63 кг) – на 3-4 особи, 4 балони газу (84 кг) – на 5 і більше осіб.

За довідками звертатися:

- стосовно отримання субсидій за телефоном – 32670;

- стосовно отримання пільг за телефоном – 26491.

Начальник управління
С. П. Чернявська