УПСЗН Комсомольської міської ради повідомляє, що Постановою КМУ від 29 квітня 2016 р. №320 „Про збільшення розмірів щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян” передбачено:

Установити, що у 2016 році виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня:

членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 500,00 гривень (доплата 35,00 грн);

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 400,00 гривень (доплата 230,00 грн).

За довідками звертатись за телефоном – 26491.

Начальник управління
С. П. Чернявська