Управління  соціального захисту населення інформує

Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VІІІ, яким передбачено з жовтня 2017року підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам» та Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

З жовтня 2017 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, становить 1452 грн.

Допомогу в новому розмірі та доплату за жовтень буде виплачено в листопаді.

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  за адресою  м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29 або за телефонами 44 571, 068-843-79-97, 050-556-50-25.

Начальник УСЗН                                                                             С.П.Чернявська