Положенням про порядок призначення житлових субсидій та Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі визначено механізм виплати громадянам сум невикористаних коштів за нараховані пільги та субсидії.

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” та повертаються на рахунок Мінсоцполітики.

У м. Горішні Плавні за даними АТ «Ощадбанк» залишки неотриманих сум за опалювальний сезон 2019-2020 років мають 163 одержувача пільг та 115 одержувачів субсидій.

Всім бажаючим отримати зекономлені суми пільг та субсидій необхідно терміново до 20 грудня 2020 року звернутися до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк» м. Горішні Плавні.

Особам, які на даний час відсутні у місті, надана можливість звернутися до будь-якого   відділення АТ «Ощадбанк» в Україні.

За довідками звертатися за телефонами:

- одержувачам пільг – 0971107003;

- одержувачам субсидій – 0961493676.