Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області доводить до відома громадян, що відповідно до чинного законодавства України граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу, у межах яких встановлюються натуральні норми, відповідно до яких у 2022 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам складають 3310,96 грн. за 1 тонну твердого палива, та 331,096 грн. за 1 балон скрапленого газу.

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання житлових субсидій готівкою для відшкодування витрат на їх придбання: тверде паливо – 2,0 тонни на домогосподарство; скраплений  газ, який використовується для приготування їжі – два балони (42кг на рік на 1-2 особи, три балони (63 кг) – на 3-4 особи, 4 балони газу (84 кг) – на 5 і більше осіб.

За довідками звертатися:

- стосовно отримання субсидій за телефоном – 44571, 0688437997;

- стосовно отримання пільг       за телефоном – 44572, 0971107003.