На підставі наказу керівника Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту – голови Полтавської обласної державної адміністрації від 06 жовтня 2015 року №1 «Про проведення комплексної перевірки технічного стану автоматизованої системи централізованого оповіщення області» у період з 19 по 23 жовтня 2015 року проводитиметься перевірка працездатності електричних сирен шляхом їх короткочасного вмикання, а також справності вуличних гучномовців.

28 жовтня 2015 року у термін з 9.45 до 10.45 у місті буде проведено комплексну перевірку наявності та працездатності системи оповіщення цивільного захисту з одночасним вмиканням усіх електросирен та вуличних гучномовців.

Просимо мешканців міста зберігати спокій під час перевірки та довести цю інформацію до своїх рідних, близьких і сусідів.

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної
роботи та охорони праці виконавчого комітету
Комсомольської міської ради Н.Р. Карпець