ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

територіальному управлінні юстиції у

Полтавській області
                 29 травня 2015 р. за № 55/2199

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” (із змінами), додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2014 року № 404 „Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2015 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2016 і 2017 роки та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2015 року № 76):

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження голови облдержадміністрації від 04 березня 2015 року № 78 „Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2015 році”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 19 березня 2015 року за № 27/2171, виклавши його в новій редакції:

„2. У 2015 році для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам застосовуються граничні показники вартості, встановлені та проіндексовані відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” (із змінами):

твердого палива – 1 368,65 гривень за одну тонну;

скрапленого газу – 175,59 гривень за один балон.”.

2. Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (Корнієнко Л.В.) в п’ятиденний термін забезпечити подання цього розпорядження до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації (Бабак А.О.) після реєстрації оприлюднити розпорядження у Загальнодержавній громадсько-політичній газеті „Зоря Полтавщини”.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Пругла О.Є.

Голова обласної державної адміністрації                        В. ГОЛОВКО