Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

В її рамках 24 травня 2024 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Основні зацікавлені сторони:

- орган місцевого самоврядування;

- добувна промисловість;

- легка промисловість;

- комунальні та інженерні підприємства;

- працівники соціально-бюджетної сфери;

- малий та середній бізнес;

- молодь та спорт;

- сільськогосподарські підприємства та фермери;

- громадські організації;

- суміжні територіальні громади.

 

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Горішньоплавнівської міської територіальної громади можна оформити у період до 22.05.2024 р. за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfh7MGnQd1x7mhXuCBLGrS8XHUSICE9BGukv1KtB5dLW_-WKA/viewform?usp=sf_link, або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні, Кременчуцький район Полтавської області, 39800).

Про час та місце проведення стратегічної сесії буде додатково повідомлено до 17 травня 2024 року.

Оновлена інформація:

Проведення заходу планується 24 травня 2024 року о 13:00. Місце проведення: велика зала міськвиконкому, вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області. Очікувана тривалість заходу – 3 години.

 

Довідково: Стратегічна сесія буде проведена на виконання вимог чинного законодавства та рішення Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області від 23.01.2024р «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).