Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Горішньоплавнівської міської територіальної громади».

Метою розроблення Правил є створення сучасного правового поля та затвердження базового документа яким встановлюється порядок благоустрою та утримання територій об\'єктів благоустрою Горішньоплавнівської міської територіальної громади, регулюються права та обов\'язки суб’єктів правовідносин у сфері благоустрою території громади, визначаються головні вимоги щодо її благоустрою, необхідні для забезпечення чистоти і порядку.

З проєктом рішення, аналізом регуляторного впливу та Правилами  благоустрою територій населених пунктів Горішньоплавнівської міської територіальної громади можна ознайомитись на офіційному сайті Горішньоплавніської міської ради http://hp-rada.gov.ua/prekty-regul-aktiv.html та в Департаменті житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: м Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (каб. 205).

Зауваження і пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою впродовж місяця з дня оприлюднення даного повідомлення Департаментом житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (каб. 205), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Департамент житлово-комунального

господарства Горішньоплавнівської міської ради