Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо  проект рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Горішні Плавні».

Метою розроблення Правил є створення сучасного правового поля та затвердження базового документа по впорядкуванню приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Горішні Плавні.

З проектом рішення, аналізом регуляторного впливу та Правилами  приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Горішні Плавні на офіційному сайті Горішньоплавніської міської ради http://hp-rada.gov.ua/proekty-regul-aktiv.html та в департаменті житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської міської ради за адресою: м Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (каб. 100-6).

Зауваження і пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою впродовж місяця з дня оприлюднення даного повідомлення Департаментом житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (каб. 100-6), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Директор департаменту житлово-комунального

господарства Горішньоплавнівської міської ради