Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань опубліковується проект регуляторного акта «Порядок переведення житлових будинків і приміщень (квартир) у нежитлові в м. Горішні Плавні».  (Перейти до розділу Проекти регуляторних актів )

Розробник – Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Проект регуляторного акта спрямований на впровадження єдиного порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та передбачає:

- впровадження єдиного порядку переведення житлових приміщень у нежитлові згідно з вимогами діючого законодавства;

- упорядкування процедури, чітке визначення послідовних етапів переведення житлових приміщень у нежитлові;

- недопущення обмеження інтересів інших громадян, які проживають у будинку, шляхом визначення уповноваженими органами можливості та доцільності переведення житлових приміщень у нежитлові з урахуванням ряду факторів, у тому числі мотивованих заперечень власників суміжних квартир (приміщень);

- отримання нових приміщень для започаткування або для розширення існуючого бізнесу;

- збільшення доходу від розширення господарської діяльності;

- реалізація свого законодавчо встановленого права вільно володіти, користуватися, розпоряджатися майном та використовувати його для здійснення підприємницької діяльності;

- зменшення кількості конфліктних ситуацій з мешканцями прилеглих квартир та приміщень.

Підставою для розробки даного проекту регуляторного акта є Цивільний кодекс України, Житловий кодекс Української РСР, Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою, 39803, Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 тел. 3-09-96, тел. факс: 3-09-96, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.